Współpraca | Kontakt

Zakładając blog Anna Alternatywnie, myślałam o nim jak o swojej wizytówce. Chciałabym jawić się jako wysokiej klasy profesjonalistka w swojej dziedzinie, choć na takie określenie należy zapracować. Każdemu zdarzają się wpadki, mam jednak nadzieję, że wraz ze zdobywanym doświadczeniem, będę w stanie podnosić jakość swoich usług i budować dobry wizerunek.

Nie wyobrażam sobie, że mogłabym podejść do potencjalnego klienta protekcjonalnie, nieuczciwie, czy porzucić go w połowie zlecenia bez powodu. Nie wyobrażam też sobie, że mogłabym nie odpowiedzieć komuś, kto pisze do mnie z prośbą o radę i pomoc, jak również z jakąś sugestią czy propozycją.

Moja praca jest moją pasją! Wyznaczyłam sobie konkretną drogę działania, ale nie boję się podejmować wyzwań. Pracuję z zapałem i szacunkiem, i oczekuję tego od swoich partnerów. Jeśli masz więc jakieś pytania odnośnie mojej pracy lub bloga, moja skrzynka mailowa jest dla Ciebie otwarta!
Pisz jeśli Twoja firma lub Ty sam chciałbyś nawiązać współpracę.

Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio:

http://annateodorczyk.mywebzz.com/

 
I zapraszam do kontaktu:

kontakt@annateodorczyk.com2 komentarze

  1. Jest Pani niezwykle utalentowana osoba! Warto czasem byc przekierowanym na blog panny Tusk, zeby po nitce do klebka trafic na takie talenty...

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję serdecznie :-) a to dziwnie biec musiała ta nitka, że od bloga modowego do mojego.

    OdpowiedzUsuń

TOP