sobota, 1 października 2016

Akcja PocTówka – zakończona


Wakacyjna akcja PocTówka dobiegła końca. Wzięło w niej udział w sumie 50 osób. Może nie bardzo spektakularny wynik, ale ja i dziewczyny cieszymy się, że zechcieliście dołączyć do zabawy. Dziękujemy jednocześnie wszystkim, którzy wspierali akcję, m.in. Szkole Dam oraz PEN PALS Community Poland, którzy w swoich wpisach zachęcali do wzięcia udziału w naszej akcji, jak również Magdzie autorce bloga Styletter, która przesłała do nas swój projekt pocztówki, a który wraz z naszymi projektami stale można pobrać tutaj.

Zgodnie z regulaminem, dane uczestników zostaną usunięte z wyjątkiem nazwisk i maili tych, którzy wyrazili zgodę na otrzymanie informacji o innych naszych akcjach, jeśli takie będą. Stanie się to w poniedziałek, tak więc jeśli nie zdążyłeś wysłać kartki, a zgubiłeś adres lub jeśli nie dostałeś kartki i chciałbyś byśmy przypomniały o tym Twojej pocztówkowej parze, masz czas do poniedziałku 3 października do godzin rannych. Później sprawdzenie Twojej pary będzie już niemożliwe.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Jeśli będziemy organizować dalsze akcje na pewno poinformuję o tym na blogu.


Poniżej możecie zobaczyć pocztówki nadesłane do nas przez uczestników akcji. :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP