poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Twój projekt PocTówki! cz.2

                      
                             


Wakacyjna akcja PocTówka trwa! Za nami pełne dwa tygodnie akcji! A choć przed nami jeszcze calutkie dwa miesiące, nie czekaj z zapisem na ostatnią chwilę! Dołącz do wydarzenia na Facebooku i już dziś wypełnij formularz, by dołączyć do naszej zabawy. Wyślij tradycyjną pocztówkę do nieznajomego i sam ją otrzymaj! A potem nie ograniczaj się jedynie do tego. Skreśl kilka słów do rodziny oraz przyjaciół. Poczują jaka radość płynie z tworzenia i otrzymywania tradycyjnej korespondencji!


Pamiętaj też, że wraz z Izą i Hanią cały czas czekamy na Twój projekt PocTówki. Udostępnimy go w ramach tej oraz przyszłych akcji, by każdy mógł go pobrać wydrukować i wysłać.


Wszystkie nadesłane projekt PocTówek będą prezentowane w tym wpisie (lub w kolejnych, jeśli okaże się, że jest ich bardzo dużo). Nie martw się, te wpisy nie zginą wśród innych. Przez cały czas trwania akcji, będą wyświetlane w formie reklamy na ruchomych slajdach powyżej, by każdy mógł je łatwo znaleźć.

Tak więc nie ma na co czekać:                                                

                              

Nasz drugi autorski, pierwszy projekt PocTówki.


                                              

Pierwsza nadesłana do nas PocTówka autorstwa Magdaleny Gajowniczek autorki bloga http://www.styletter.pl Minimalistki zajmującej się kaligrafią nowoczesną. Gorąco zachęcamy do pobrania jej wersji PocTówki i wysłania do kogoś wyjątkowego. A może warto ją również oprawić i powiesić na ścianie?
Nie zapomnij też odwiedzić strony Magdy i zobaczyć jakie jeszcze piękne, kaligraficzne projekty chowa w zanadrzu!

                                
Nasz autorski, pierwszy projekt PocTówki.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP