czwartek, 21 lipca 2016

Twój projekt PocTówki!Przedstawiamy pierwszy projekt PocTówki naszego autorstwa. Kolejne będą pojawiały się na przestrzeni całej akcji, aż do 30 września! Jednak wpadłyśmy na jeszcze ciekawszy pomysł: Może to TY chcesz zaprojektować swoją PocTówkę?!

Wszystkie PocTówki zostaną umieszczone na szablonie, w wersji .pdf do druku. Będzie je można pobrać stąd, wydrukować we własnym zakresie i wysłać do kogokolwiek.:-) Do osoby, której adres otrzymasz - jeśli weźmiesz udział w akcji - lub do Twoich przyjaciół i rodziny.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy przesłać swój projekt karty pocztowej na adres: poctowka@gmail.com W tytule maila wpisz: Grafika PocTówka.

Plik musi spełniać następujące wymagania.

Typ pliku: .jpg
Format: A6 (105x148mm) - ilustracja może być w pionie lub w poziomie
W wersji do druku: CMYK, 300dpi (jeśli macie z tym problemy, również sobie poradzimy, grunt by obrazek był dobrej rozdzielczości)
Termin: Do 30 września, czyli do końca trwania akcji. Pamiętaj jednak, że im później go do nas prześlesz, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zostanie pobrana.

Jeśli chcesz, by dane o Tobie (Twoje nazwisko, strona internetowa itp.) zostały opublikowane w notce, na Wydarzeniu akcji obok Twojej pracy, koniecznie o tym napisz.

W mailu proszę również o zawarcie informacji następującej treści: 

Ja, (imię i nazwisko) udzielam organizatorom akcji PocTówka nieodpłatnej, niewyłącznej i nieograniczonej terytorialnie oraz czasowo licencji, na niekomercyjne użytkowanie i udostępnianie mojego projektu pocztówki, przesłanego w niniejszej wiadomości.

Powyższa nota oznacza, że zgadzasz się na publiczne udostępnienie swojej pracy przez organizatorów akcji PocTówka, nie żądając za to zapłaty. My nie wykorzystujemy Twojego projektu do celów zarobkowych, a ty zachowujesz możliwość dysponowania swoim własnym projektem.Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP